تصفیه آسا : دستگاه تصفیه آب چه مارکی خوبه؟

تصفیه آسا : دستگاه تصفیه آب چه مارکی خوبه؟

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

تصفیه آسا : دستگاه تصفیه آب چه مارکی خوبه؟

تصفیه آسا : دستگاه تصفیه آب چه مارکی خوبه؟

همانطور که قبلا در مقاله قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل اشاره کردیم، برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی، ساخت تایوان بوده و از کیفیت درجه و استاندارد برای تصفیه ی آب آشامیدنی بهره میگیرند. پرفروش ترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران، تصفیه آب مینروا Minerva تایوان بوده که در چهار مدل اصلی عرضه و و توسط نمایندگی انحصاری شرکت تصفیه آسا https://www.tasfiyeasa.com ، عرضه میگردند که میتوانید با جست و جوی کلمه "دستگاه تصفیه آب تصفیه آسا" از قیمت و مشخصات انواع آب تصفیه کن تایوانی مینروا اطلاعات بیشتری دریافت نمایید و یا با کارشناسان فروش تصفیه آسا شماره 02177167717 برای مشاوره خرید دستگاه تصفیه آب خانگی از تصفیه آسا ارتباط برقرار نمایید.

دستگاه تصفیه آب آسا

بهترین نوع دستگاه آب تصفیه کن خانگی کدام است؟

به همین منظور انتخاب و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی با قیمت مقرون به صرفه و کیفیت مناسب و درجه یک میتواند گزینه مناسبی برای پاکسازی آب شرب مصرفی شما در طول روز باشد. انواع سیستم های مختلف تصفیه کننده آب شهری به شرح زیر هستند:

• تصفیه آب خانکی اسمز معکوس RO
• تصفیه آب خانگی الترافیلتراسیون UF
• تصفیه آب ورودی ساختمان
• تصفیه آب کلمنی رومیزی
• تصفیه آب سرشیری

در میان سیستم های ذکر شده دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس Reverse Osmosis System با بهره گیری از ممبران اسمز معکوس که یک فیلتر بسیار ریزبافت میباشد و تحت لیسانس آمریکا بوده، توانایی حذف املاح مضر بسیار ریز موجود در آب آشامیدنی و کاهش سختی آب به میزان استاندارد برای سلامت بدن انسان را دارد.

به همین جهت برندهای معتبر تصفیه آب میبایست حتما از سیستم اسمز معکوس بهره گیری کنند که در زیر به بررسی انواع مارک های معتبر، قیمت و عملکرد هر یک میپردازیم.

بهترین روش تصفیه ی آب آشامیدنی در دنیا، سیستم اسمز معکوس بوده که عملکرد کلی آن در تصفیه آب خانگی، تصفیه آب نیمه صنعتی و تصفیه آب صنعتی به شرح زیر است :

اسمز معکوس (به انگلیسی: Reverse Osmosis) فرایند تصفیه آبی است که در آن از فشار برای معکوس نمودن جریان اسمزی آب از درون یک غشای نیمه‌تراوا برای تولید آب خالص و حذف یون‌ها، مولکول‌ها و ذرات بزرگتر حل شده در آب استفاده می‌شود. اگر یک غشای نیمه‌تراوا بین دو محلول آب خالص و آب ناخالص قرار گیرد آب به صورت طبیعی و تحت خاصیت اسمزی از غلظت پایین‌تر به غلظت بالاتر جریان می‌یابد. این پدیده تا هنگامی که پتانسیل‌های شیمیایی دو طرف برابر گردند ادامه خواهد یافت. در حالت تعادل اختلاف فشار بین دو طرف غشا برابر اختلاف فشار اسمزی است. اگر فشاری برابر با اختلاف فشار اسمزی به محلول غلیظ‌تر اعمال گردد جریان آب قطع خواهد شد. در صورتی‌که فشار اعمال شده بیشتر از فشار اسمزی باشد، جهت جریان طبیعی آب، معکوس خواهد گردید. در این روش آب با فشار از میان غشایی گذرانده می‌شود که نیترات و سایر مواد معدنی و بسیاری از مواد شیمیایی و میکروارگانیسم‌ها (عمدتاً باکتری‌ها) را حذف می‌کند. نیم تا دو سوم آب پشت این غشا باقی می‌ماند که به عنوان آب پسمانده (Concentrate) دور ریخته می‌شود. می‌توان پسماند خروجی را مجدداً به سیستم بازگرداند تا در مصرف آب صرفه جویی به عمل آید. اگر پسآب خروجی که نیم تا دو سوم آب را تشکیل می‌دهد در یک سیکل چرخشی وارد شود می‌توان راندمان سیستم را افزایش داد. همچنین بهترین روش نمک زدائی از آب‌های شور استفاده از فرایند اسمز معکوس می‌باشد، زیرا سیستم پیچیده‌ای نداشته و راهبری آن قابلیت کنترل بیشتری از دیگر روش‌ها دارا می‌باشد و با توجه به توسعه روش‌های پیشرفته تولید غشاهای پلیمری، به‌کارگیری این روش، توجیه بیشتری دارد.

لازم به ذکر است که انواع مدل های آب تصفیه کن خانگی تایوانی مینروا نیز از سیستم اسمز معکوس که بهترین روش تصفیه ی آب آشامیدنی میباشد بهره میگیرند. انواع مدل های تصفیه آب مینروا به شرح زیر میباشند :

• دستگاه تصفیه آب 8 مرحله ای اکسیژن ساز مینروا مدل Minerva RO8_O2PLUS
• دستگاه تصفیه آب 7 مرحله ای یونیزه قلیایی مینروا مدل Minerva RO7_ALKALINE
• دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای معدنی ساز مینروا مدل Minerva RO6_50G
• دستگاه تصفیه آب فرابنفش 8 مرحله ای لامپ یو وی دار مینروا مدل Minerva RO8_UV

مارک های معروف و برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی

طبق مقاله دستگاه تصفیه آب چه مارکی خوبه؟ منتشر شده در سایت تصفیه آسا :

دستگاه تصفیه آب مینروا Minerva تایوانی، بدون شک پرفروش ترین دستگاه موجود در بازار ایران است که در یک دهه فعالیت مستمری که در ایران داشته با خدمات ارزنده و کیفیت قطعات و فیلترهای بسیار بالا و درجه یک توانسته محبوبیت زیادی در بازار تصفیه آب ایران پیدا نماید.

برند مینروا از سال 1930 در حدود یک قرن فعالیت و تولید انواع دستگاه تایوانی طبق استانداردهای جهانی بهداشت، اعتبار قابل توجهی در مسئله افزایش کیفیت آب آشامیدنی کسب نموده است.

مینروا از سیستم اسمز معکوس RO برای انواع مدل های خود بهره میگیرد و توسط نمایندگی انحصاری شرکت تصفیه آسا به فروش میرسد. از مهم ترین وجوه تمایز تصفیه آب مینروا Minerva با انواع برندهای موجود در بازار، دارا بودن نماد اصالت جهت تشخیص مدل اصلی از تقلبی است که خیال مشتریان را راحت مینماید.

شرکت تصفیه آسا علاوه بر گارانتی بدون قید و شرط قطعات برای برند مینروا Minerva تضمین قیمت نیز ارائه مینماید زیرا این محصول استاندارد و اورجینال را با قیمت تضمین شده عرضه میکند.

برند مینروا با دارا بودن استاندارد جهانی بهداشت NSF و گواهی سازمان بهداشت جهانی WHO و دیگر استانداردها و گواهی های لازم برای سلامت بدن انسان بدون شک معتبرترین گزینه برای خرید و تصفیه ی آب آشامیدنی میباشد. از مزایای دیگر این برند میتوان به موارد زیر اشاره نمود :

بهره گیری از سیستم اسمز معکوس بروزترین روش تصفیه ی آب شهری

بهره گیری از فیلترهای کربن گیاهی ساخته شده از پوسته نارگیل
بهره گیری از قطعات و انواع فیلتر تصفیه آب کاملا تایوانی
دارای نماد اصالت جهت تشخیص مدل اصلی از تقلبی
دارای فیلتر ممبران اسمز معکوس آمریکایی مارک فیلمتک Filmtec ( هولوگرام رنگی )
دارای فیلتر آب شیرین کن خانگی برای حذف بو، طعم و رنگ تلخ آب
دارای فیلتر مینرال معدنی ساز برای حفظ املاح معدنی مفید پس از تصفیه
دارای فیلتر یونیزه قلیایی کننده آب و افزایش خواص ضد سرطانی آنتی اکسیدان قوی
دارای فیلتر آنتی باکتریال اکسیژن ساز جهت حذف باکتری های مضر موجود در آب
دارای مخزن ذخیره تحت فشار جهت نگهداری آب تصفیه شده در زمان قطع برق و آب

کاربرد دستگاه تصفیه آب

در سراسر دنیا و ایران از انواع دستگاه تصفیه آب تایوانی استقبال چشم گیری میگردد و این مسئله به علت کیفیت بالا و درجه یک بودن قطعات دستگاه و فیلترهای گیاهی آن میباشد. یک آب تصفیه کن خانگی اصل تایوان میبایست توانایی حذف تمامی املاح مضر موجود در آب آشامیدنی را دارا باشد تا سلامت بدن انسان را تضمین نماید. شرکت تصفیه آسا، واردکننده، بورس و مرکز فروش انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در ایران بوده که با بیش از یک دهه فعالیت مستمر در این زمینه به صورت تخصصی آماده عرضه محصولات تصفیه آب ایرانی و تایوانی به شما عزیزان در سراسر کشور ایران میباشد. از جمله کاربردها و ویژگی های عمومی دستگاه تصفیه آب میتوان به موارد زیر اشاره نمود :

1. حذف املاح درشت بزرگتر از 5 میکرون همچون شن و ماسه و گل و لای و رسوباتی که باعث بروز سنگ کلیه در بدن انسان میگردند
2. حذف و تصفیه کامل کلر از آب آشامیدنی که باعث ریزش مو و چروک شدن پوست بدن انسان میشوند
3. حذف و تصفیه کامل مواد جانبی کلر همچون کلرامین
4. حذف املاح بسیار ریز و مضر سرطانزا همچون نیترات، نیتریت، آرسنیک، آلومینیوم و املاح مضر دیگر تا ابعاد 0,0001 میکرون
5. کاهش سختی آب آشامیدنی تا زیر 100 در حد نرمال و استاندارد سلامت بدن طبق تاییدیه سازمان جهانی بهداشت NSF و WHO
6. بهبود طعم، رنگ، بوی آب آشامیدنی و رفع شوری و تلخی آب توسط فیلتر آب شیرین کن خانگی
7. حفظ املاح معدنی مفید همچون کلسیم، منیزیم، سدیم، بی کربنات که برای سلامت بدن مورد نیاز میباشند
8. کاهش اسیدیته آب و افزایش سطح یونیزه قلیایی آب آشامیدنی که خواص مثبت آنتی اکسیدانی یا ضد سرطانی قوی دارند
9. افزایش سطح اکسیژن موجود در آب تصفیه شده و تصفیه باکتری های مضر موجود در آب
10. انگل زدایی و میکروب زدایی آب آشامیدنی توسط لامپ اشعه ماورا بنفش برای آب چاه خانگی
11. دارا بودن مخزن ذخیره تحت فشار تصفیه آب که در زمان قطع برق و آب، آب تصفیه شده در اختیار دارید

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در تصفیه آسا

شرکت تصفیه آسا، عرضه کننده لیست قیمت روز انواع دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران میباشد که به صورت روزانه به ارائه قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی میپردازد. از محصولات برند مینروا Minerva، که توسط نمایندگی تصفیه آب تصفیه آسا در سراسر ایران عرضه میشوند دارای گارانتی بدون قید و شرط طلایی قطعات و همچنین تضمین قیمت نیز میباشند و شما عزیزان میتوانید خرید دستگاه تصفیه آب خانگی با بهترین قیمت و خدمات نصب و ارسال رایگان در سریع ترین زمان ممکن تجربه نمایید. قیمت آب تصفیه کن خانگی در مدل های مختلف را میتوانید با تخفیفات فروش ویژه تصفیه آسا مشاهده نموده و با شماره گیری 02177167717 از مشاوره خرید 24 ساعته تصفیه آسا بهره گرفته و اقدام به ثبت سفارش نمایید.

منبع : تابناک – وب سایت تصفیه آب تصفیه آسا

نوشته شده در خرداد 1400 | رپورتاژ آگهی


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای papomarket.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:papomarket.ir | نقشه سایت